Bronowice – dzielnica spokojna, ale pełna życia. Dlaczego warto tu zamieszkać?

Bronowice to jedna z tych krakowskich dzielnic, w której na pierwszy rzut oka przeważa stare budownictwo. Warto jednak wiedzieć, że również tutaj w szybkim tempie powstają nowoczesne budynki mieszkalne z lokalami o wysokim standardzie i komforcie. Spokój, zieleń, a jednocześnie szeroka oferta handlowa, kulturalna i edukacyjna to zestaw atutów, który przyciąga w te rejony Krakowa coraz więcej osób. Jeśli chodzi o Bronowice, nowe mieszkania zachęcają nie tylko singli, ale także rodziny z dziećmi.

Bronowice – z dala od centrum, a jednak blisko

Choć obszar ten leży w pewnym oddaleniu od centrum miasta, jest z nim doskonale skomunikowany. Na tej trasie kursuje wiele linii autobusowych i tramwajowych, którymi dostaniesz się nie tylko do Starego Miasta, ale także innych krakowskich dzielnic. W kilkanaście minut dostaniesz się w okolice rynku, choć na co dzień nie odczujesz miejskiego zgiełku i szumu. Poza tym osobom zmotoryzowanym wygodne drogi dojazdowe ułatwią poruszanie się własnym samochodem i sprawny dojazd do i z pracy.

Tradycja i nowoczesność w dzielnicy Bronowice – nowe mieszkania z wyczuciem!

Bronowice to część Krakowa, z którą wiąże się bogata historia miasta. Na szczęście nowe budownictwo wcale nie musi oznaczać rezygnacji z tradycyjnych elementów. Takiego połączenia szuka wiele osób zainteresowanych kupnem mieszkania w dzielnicy Bronowice. Nowe mieszkania w tym rejonie zachęcają przestronnością, funkcjonalnością i atrakcyjnym wykończeniem, zaś sama bryła budynku często nawiązuje do starszych zabudowań w okolicy. W ten sposób możesz liczyć na spójną i przyjemną dla oka przestrzeń do zamieszkania.

Bronowice jako miejsce dla każdego

To jedna z najwygodniejszych dzielnic do życia zarówno dla singli, rodzin z dziećmi, jak i osób starszych. Liczne punkty usługowe, galerie handlowe, ale także miejsca rozrywki czy edukacji to tylko niektóre z argumentów, które warto wziąć pod uwagę przy kupnie nieruchomości od dewelopera Jest tut także bardzo zielono, więc Bronowice to także doskonały tren rekreacyjny, który warto mieć pod ręką – podkreśla przedstawiciel formy EkoPark, która na Bronowicach stworzyła już kilka interesujących inwestycji.

Jeżeli szukasz spokoju i kameralnego klimatu, a jednocześnie dostępu do bogatej oferty miasta, przejrzyj oferty mieszkań z rynku pierwotnego na Bronowicach. Przekonaj się, że żyje się tu wyjątkowo wygodnie.